PAŁAC LUBOMIRSKICH – WYŁĄCZONY ZE ZWIEDZANIA

INFORMUJEMY, IŻ DO DNIA 7 STYCZNIA 2018 R. EKSPOZYCJE MUZEALNE: HISTORIA MIASTA I REGIONU ORAZ WNĘTRZA PAŁACOWE, MIESZCZĄCE SIĘ W BUDYNKU PAŁACU LUBOMIRSKICH, WYŁĄCZONE SĄ ZE ZWIEDZANIA.

MUZEUM W PRZEWORSKU ZAPRASZA DO MUZEUM POŻARNICTWA

ORAZ DO GALERII „MAGNEZ”, GDZIE CZYNNA JEST WYSTAWA CZASOWA PT.

„HISTORIA ORDYNACJI PRZEWORSKIEJ KSIĄŻĄT LUBOMIRSKICH”

GODZINY UDOSTĘPNIANIA POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.

Muzeum w Przeworsku realizuje projekt pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna budynku Pałacu Lubomirskich w Przeworsku oraz budowa farmy fotowoltaicznej.” Celem projektu jest ochrona środowiska naturalnego na skutek zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery dzięki głębokiej modernizacji energetycznej budynku Pałacu Lubomirskich w Przeworsku wraz z kompleksową modernizacją układu grzewczego. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: Środki UE – EFRR RPO WP działanie 3.2: 611 665,52 zł. Wkład własny: Powiat Przeworski: 199 000 zł. Całkowity koszt inwestycji: 810 665, 52 zł.