WARSZTATY CERAMIKI DLA DOROSŁYCH

CERAMIKA DLA DOROSŁYCH

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum w Przeworsku wychodzi z inicjatywą zorganizowania warsztatów ceramicznych dla dorosłych w Otwartej Pracowni Edukacji Plastycznej przy Muzeum w Przeworsku.
Ceramika jest fantastyczną „odskocznią” od obowiązków codzienności.
Koszt udziału w warsztatach to 50,00 zł: (glina, angoby, szkliwa, wypał w piecu i instruktaż) .
Warsztaty obejmują dwukrotne spotkanie: pierwsze 5 października 2017 o godz. 18.00 i dwa tygodnie później tj. 19 października 2017 r.
Koncentracja w trakcie tworzenia wymarzonych przedmiotów zawsze nagrodzona jest wynikiem w postaci pięknych mis, autorskich rzeźb i innych drobiazgów, w których jest dusza i które będzie można wziąć ze sobą.
Zapisy na w/w zajęcia odbywać będą się osobiście w Muzeum u Pani Haliny Superson. Ilość miejsc ograniczona – maksymalnie 15 osób. Decyduje kolejność zapisu. Zapraszamy!

cer. 10Ceramika_artystyczna_Kot_paski_misatalerz-ceramicznyceramika