WARSZTATY PLASTYCZNE – RUSZA NOWA EDYCJA

Lubisz zajęcia artystyczne, lubisz tworzyć? Przyjdź !

Muzeum w Przeworsku i Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum w Przeworsku zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną z Przeworska na darmowe zajęcia plastyczne do „Otwartej Pracowni Edukacji Plastycznej” przy Muzeum w Przeworsku, ul. Park 2. W czasie warsztatów będziemy rysować, malować na płótnie, na szkle, porcelanie,  pójdziemy w plener. Będziemy lepić  z gliny, malować batiki, nauczymy się ozdabiać przedmioty techniką decoupage. Zorganizujemy warsztaty rękodzielnicze i fotograficzne. Każdego dnia warsztatów będziemy realizować inne zadanie poprzedzone krótkim wprowadzeniem.

Pierwsze spotkanie w pracowni odbędzie się 24 lutego 2017 r. o godzinie 15.00. Warsztaty prowadzone będą przez kompetentną kadrę pedagogiczną i plastyczną,  przy udziale wolontariuszy ze Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum w Przeworsku do 20 grudnia 2017 roku.

Projekt  pn.  „Otwarta Pracownia Edukacji Plastycznej” współfinansowany jest ze  środków pozyskanych od Burmistrza Miasta Przeworska.
Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Panią Haliną Superson telefon nr 792 777 311.
malowanie 2