Życie i losy Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich – zapraszamy na wykład

W imieniu grupy Przeworscy Patrioci, a także współorganizatora Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo – Parkowy, bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich przeworszczan do naszego pięknego Muzeum, już w piątek 24.10.14 (piątek) na godzinę 18:00, na specjalny wykład nt. „Życie i losy Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich”. Wierzymy, że będzie to miły wieczór spędzony w patriotycznym  gronie, a przy tym przystępna lekcja historii.
Zaproszeni wykładowcy to:
1. Maria Pyż-Pakosz – kresowianka, redaktorka naczelna polskiego Radia Lwów, wydawca PolMedia, Razem dla Kresów
2. Marcin Siembida – prezes Stowarzyszenia Razem Dla Kresów, działacz najstarszego polskiego klubu LKS Pogoń Lwów
Wstęp na wykład jest wolny. Prowadzona będzie zbiórka datków do puszek na zakup zniczy w ramach akcji „Znicz na Orlęta”. Odbędzie się również sprzedaż gadżetów patriotycznych.

Partnerzy wydarzenia:
1. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
2. Tygodnik Ogólnopolski „Polska Niepodległa”
3.  Portal informacyjny „Twoje Miasto Przeworsk”
4. Studio reklamy „Noemi Druk Przeworsk”
5. Patria Invictus – marka odzieży patriotycznej
6. Real Heroes – Prawdziwi bohaterowie – najnowsza marka odzieży patriotycznejPlakat patrioci