„Od Nocy do Nocy” – koncert plenerowy Joanny Aleksandrowicz

Pod Patronatem Honorowym Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana, odbędzie się plenerowy koncert muzyki filmowej w wykonaniu JOANNY AKLEKSANDROWICZ z Zespołem. Na koncert zapraszamy 10 czerwca 2022 r. w piątek, o godz. 20.30 przed Pałacem Lubomirskich od strony zachodniej.

W roku 2022 Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków z koncertem polskiej muzyki filmowej „Od Nocy do Nocy” odwiedzi perły historii naszego kraju, ale też miejsca piękne nieodkryte. Koncert, który artystka zagrała na ponad 200 scenach muzycznych w Polsce i za granicą, łączy ludzi niezależnie od poglądów politycznych i bezkompromisowo stawia na wysoką jakość przekazu jako wyraz szacunku do publiczności.

Kalendarium na 2022 rok jest pełne klimatycznych wydarzeń plenerowych w miejscach zapisanych na kartach polskiej historii tj. zamki, pałace, dwory.

Muzyka z filmów i musicali tj. Vabank, Noce i Dnie, Halo Szpicbródka zabrzmi też w nieodkrytych, dziewiczych plenerach, w ogrodach, parkach, na plażach, tam gdzie natura nie została jeszcze naruszona przez dłoń człowieka.

Koncerty „Od Nocy do Nocy” realizowane są przy wyjątkowych aranżacjach świetlnych, w towarzystwie klimatycznych abażurów, na scenie z dywanów, w blasku żywego ognia, pochodni i girland. Wszystko nabiera niesamowitych kształtów przy zachodzie słońca, a muzyka płynie w otchłań natury, historycznej architektury i pięknych krajobrazów.

Strona internetowa Artystki: www.joannaaleksandrowicz.pl

Oficjalny Profil FB: https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/