NOC MUZEÓW 2015 – MUZEUM W PRZEWORSKU

Informujemy iż, w dniu 16 maja 2015 r., w związku z odbywającą się NOCĄ MUZEÓW, godziny otwarcia ulegają zmianie. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ MUZEUM W PRZEWORSKU CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH: 17.00 – 23.00.

Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej  NOCY MUZEÓW –  w dniu 16 maja 2015 r.
W programie:
– 17:00 Otwarcie wystawy pokonkursowej XIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Współcześni Rycerze Świętego Florian” – Muzeum Pożarnictwa

– 19:00 Koncert fortepianowo-saksofonowy, wystąpią Wiesław Wojtas – saksofon altowy, saksofon tenorowy; Jakub Międlar – fortepian  – Sala balowa Pałacu Lubomirskich

– Spotkanie z Księciem Henrykiem Lubomirskim

– Zwiedzanie wystawy twórczości plastycznej uczniów przeworskich szkół podstawowych i osób niepełnosprawnych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przeworsku – Galeria „Magnez”

– 20.00-23.00 Zwiedzanie Muzeum (22.15 – ostatnie wejście)

ZAPRASZAMY!

Wstęp wolny.