UKAZAŁY SIĘ DWIE NOWOŚCI WYDAWNICZE

Informujemy, że nakładem Muzeum w Przeworsku, ukazały się dwie następujące publikacje książkowe.

Małgorzata Wołoszyn, Przeworsk w obiektywie Tadeusza Michno, Przeworsk 2020.
Album w formacie A4, 160 stron, oprawa twarda. Cena: 40 zł
Projekt graficzny i druk: Wydawnictwo i Drukarnia Diecezji Rzeszowskiej BONUS LIBER.
Wydawca: Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy – Instytucja Kultury Powiatu Przeworskiego
Publikacja ukazała się przy wsparciu finansowym: Urzędu Miasta Przeworska i Banku Spółdzielczego w Przeworsku.

„Kronika” ks. Romana Penca proboszcza w Przeworsku (lata 1944-1951), wybór i opracowanie Szczepan Kozak, Przeworsk 2020. Publikacja w formacie B5, 234 strony, oprawa kartonowa. Cena: 25 zł
UWAGA ! SPRZEDAŻ W KASIE MUZEUM OD 30.12.2020 R.
Tom IV serii wydawniczej „Przeworsk – mała Ojczyzna”, wydany w ramach umowy o wspólnym wydaniu publikacji zawartej pomiędzy: Regionalnym Towarzystwem Naukowym w Przeworsku, Parafią pw. Ducha Świętego w Przeworsku i Muzeum w Przeworsku Zespołem Pałacowo – Parkowym.
Druk i oprawa: PASAŻ sp. z o. o. Rydlówka 24, 30–363 Kraków