Informacja z otwarcia ofert dotycząca zadania: NADZÓR KONSERWATORSKI

Informacja z otwarcia ofert z Muzeum w Przeworsku dotycząca zadania:
Świadczenie usług z zakresu prowadzenia nadzoru konserwatorskiego dla zadania – roboty budowlanej na terenie Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy pn. „Głęboka modernizacja energetyczna budynku Pałacu Lubomirskich w Przeworsku oraz budowa farmy fotowoltaicznej”, która jest finansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 3 Czysta Energia Działanie 3.2 Modernizacja energetyczna budynków oraz Powiatu Przeworskiego. Postępowanie prowadzone na podstawie Wytycznych Instytucji Zarządzającej RPO WP na lata 2014-2020 w sprawie udzielania zamówień współfinansowanych ze środków EFRR, w stosunku do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych (zasada rozeznania rynku).

Szczegóły w załączonym dokumencie:
informacja z otwarcia ofert nadzór konserwatorski